Everton
19:00 19:00
Newcastle
Athletic Bilbao
19:00 19:00
Levante
Genoa
18:45 18:45
Hellas Verona
Wealdstone
18:45 18:45
East Thurrock
Kingstonian
18:45 18:45
Staines Town
Mickleover Sports
18:45 18:45
Stalybridge Celtic
Hitchin Town
18:45 18:45
Dorchester Town
Bhayangkara Surabaya United
08:30 08:30
Persela
FT
Portland Timbers
- -
New York City F.C
FC Porto
19:00 19:00
Vitoria Setubal
Odds BK
17:00 17:00
Sarpsborg 08
IF Elfsborg
17:00 17:00
Djurgarden
IFK Norrkoping
17:00 17:00
Sirius
Malmo FF
17:00 17:00
Brommapojkarna
Fenerbahce
17:00 17:00
Antalyaspor
Partizani Tirana
17:00 17:00
Skenderbeu Korce
CA Fenix
18:30 18:30
San Miguel CA
San Telmo
18:30 18:30
Colegiales
UAI Urquiza
18:30 18:30
Almirante Brown
Villa San Carlos
18:30 18:30
Deportivo Espanol
Deportivo Riestra
18:35 18:35
Aldosivi
Deportivo Paraguayo
18:30 18:30
Club Atletico Atlas
Atletico Tucuman Reserve
13:00 13:00
Union Santa Fe Reserve
Colon Reserve
13:00 13:00
Patronato Reserve
Tigre Reserve
14:00 14:00
Huracan Reserve
Rosario Central Reserve
18:00 18:00
Racing Club Reserve
FT
Boca Juniors
- -
Newells Old Boys
Fi. AP
Sportivo Belgrano
- -
Gimnasia y Tiro de Salta
Alashkert FC II
12:00 12:00
Pyunik FC II
Artsakh
12:00 12:00
Ararat II
Gandzasar Kapan II
12:00 12:00
Avan Academy
Lori
12:00 12:00
Banants II
Shirak II
12:00 12:00
Erebuni FC
Floridsdorfer AC
16:30 16:30
Ried
Dnepr Mogilev
15:45 15:45
Shakhter Soligorsk
Vitebsk
17:45 17:45
BATE Borisov
Genk Reserve
17:30 17:30
Club Brugge Reserve
Mechelen Reserve
18:00 18:00
Standard Liege Reserve
Sint-Truiden Reserve
17:30 17:30
Excel Mouscron Reserve
Zulte Waregem Reserve
17:30 17:30
Waasland Beveren Reserve
AS Eupen Reserve
18:00 18:00
Sporting Charleroi Reserve
FT
Club Destroyers
- -
Royal Pari
FT
Gremio RS
- -
Atletico PR
Lokomotiv Plovdiv
17:00 17:00
Septemvri Sofia
Botev Galabovo
14:30 14:30
Botev Vratsa
Tsarsko selo
14:30 14:30
Montana
Cotonsport
14:30 14:30
Aigle Royal
FT
Antofagasta
- -
San Luis
FT
America de Cali
- -
Atletico Junior
FT
Alianza Petrolera
- -
Rionegro Aguilas
FT
Santa Fe
- -
Leones FC
FT
Alajuelense
- -
Deportivo Saprissa
Inter Zapresic
14:00 14:00
Rudes
Cibalia
16:00 16:00
Slaven Belupo Koprivnica
Hajduk Split B
15:00 15:00
Gorica HNK
Olympiakos N.
16:00 16:00
Alki Oroklini
Karvina U21
09:00 09:00
Slovan Liberec U21
Sparta Praha U21
11:00 11:00
Teplice U21
Pribram U21
12:00 12:00
Zlin U21

LEAGUES